skoda logo2

Kariéra

 

V prípade záujmu o prácu v našom tíme nám zašlite na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.:

  • žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením pozície, o ktorú máte záujem,
  • životopis,
  • profilovú fotografiu.

Mgr. Martina Kocúrková

personálny manažér

 

Predajca nových vozidiel značky PEUGEOT

predajca peugeotNa pozíciu predajcu nových vozidiel značky PEUGEOT príjmeme aktívneho obchodníka, ktorého náplňou práce bude: predaj nových vozidiel značky PEUGEOT, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, administratíva spojená s predajom vozidla, predvádzanie vozidiel na salóne.

Čítať ďalej...

Vedúci servisu a náhradných dielov v prevádzke PEUGEOT

veduci servisu peugeot

Na pozíciu vedúceho servisu a náhradných dielov v prevádzke PEUGEOT prijmeme zodpovedného, spoľahlivého, samostatného, manuálne zručného pracovníka s minimálne 3 ročnou praxou v oblasti servisovania, opráv a údržby vozidiel a vedenia tímu, ktorého záľubou sú motorové vozidlá.

Čítať ďalej...

Prijímací technik vozidiel do servisu v prevádzke PEUGEOT

prijimaci technik praca cadca

Na pozíciu prijímacieho technika vozidiel do servisu v prevádzke PEUGEOT prijmeme zodpovedného, spoľahlivého, samostatného, manuálne zručného pracovníka s minimálne 3 ročnou praxou v oblasti servisovania, opráv a údržby vozidiel a vedenia tímu, ktorého záľubou sú motorové vozidlá.

Čítať ďalej...

Predajca náhradných dielov a príslušenstva v prevádzke PEUGEOT

praca cadca priedajca nahradnych dielov

Na pozíciu predajcu náhradných dielov a príslušenstva v prevádzke PEUGEOT prijmeme zodpovedného, spoľahlivého a samostatného pracovníka, ktorého baví práca s autami a zároveň má zmysel pre obchod.

Čítať ďalej...

Prípravár jazdených vozidiel na predaj

praca cadca pripravar jazdenych vozidiel

Na pozíciu prípravára jazdených vozidiel prijmeme manuálne zručného, zodpovedného, precízneho, spoľahlivého a samostatného pracovníka, ktorého náplňou práce bude komplexná príprava jazdených vykúpených vozidiel na ďalší predaj, najmä leštenie, umytie, tepovanie a čistenie správne zvolenou technikou, s citom pre detail.

Čítať ďalej...

Prípravár vozidiel na lakovanie

lakyrnik praca cadca

Na pozíciu prípravára vozidiel na lakovanie prijmeme manuálne zručného, zodpovedného, precízneho, spoľahlivého a samostatného pracovníka, ktorého náplňou práce bude: mechanické a chemické odstraňovanie starých náterov, tmelenie a brúsenie poškodených častí karosérie, príprava dielov pred lakovaním - najmä brúsenie, čistenie, olepovanie, tmelenie, lakovacie práce, lokálne opravy laku, zúčastňovanie sa školení, spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti, plnenie ďalších úloh stanovených vedením spoločnosti.

Čítať ďalej...

Pomocný pracovník klampiarne

klampiar praca autoservis cadca

Na pozíciu pomocného klampiara prijmeme manuálne zručného, technicky gramotného, zodpovedného, precízneho, spoľahlivého a samostatného pracovníka, ktorého náplňou práce budú pomocné práce na klampiarni pri opravách karosérií, karosárske opravy vozidiel v súlade s technologickými postupmi - rozoberanie, skladanie, výmeny dielov, rovnanie, zváranie, klepanie, spolupráca s prijímacími technikmi, servisnými poradcami, mechanikmi, zúčastňovanie sa porád a školení, spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti, a plnenie ďalších úloh stanovených vedením spoločnosti.

Čítať ďalej...