logo ladaskoda logo2

 

 

stk baner

 

 

Zverte nám vaše vozidlo pred kontrolou na STK a ušetrite si čas, nervy a peniaze. Všetko podstatné vybavíme za vás!

 

 

Čo obsahuje balík služieb?

 

Zverte vaše auto do rúk odborníkov a pripravte svoje vozidlo na STK v autorizovanom servise AUTOPROFIT ČADCA. Tí najskôr počítačom diagnostikujú vozidlo. Ďalej skontrolujú brzdy a tlmiče na valcovej skúšobni. Vozidlo prejde od kontroly podvozku, pneumatík, výfukového systému až po nastavenia osvetlenia, či kontrolu expirácie lekárničky. Ak by sa počas kontroly na vašom vozidle prejavila možná chyba, ktorá by mohla zapríčiniť opakovanú kontrolu TK alebo EK, budeme vás kontaktovať.  V cene služby sú zahrnuté aj jednotlivé poplatky za vykonané kontroly na STK.

 

aktivny prijem valcova skusobna

 

 

zdvihak aktivny prijem

 

Čo je odo mňa žiadané ak chcem využiť túto službu?

 

Navštívite náš autorizovaný servis značky Peugeot alebo Škoda, buď osobne alebo sa objednajte telefonicky. Priveziete vaše auto, odovzdáte prijímaciemu technikovi kľúče od auta, veľký technický preukaz. O všetko ostatné sa už postaráme my. Po diagnostike vozidla vykonajú pracovníci STK technickú a emisnú kontrolu. 

 

 

Kontaktujte nás telefonicky na +421 907 802 831 alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

 

kontaktujte

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby