logo ladaskoda logo2

ŠKODA spúšťa na Slovensku značkový E-shop

SKODA E-shop

  • ŠKODA ponúka zákazníkom predaj Originálneho príslušenstva a darčekových predmetov cez internet na Slovensku
  • Široká ponuka, komfortné nakupovanie a prevzatie tovaru u všetkých autorizovaných partnerov ŠKODA na Slovensku
  • ŠKODA E-shop už od dnešného dňa na adrese: eshop.skoda-auto.sk

Bratislava, 11. november 2015 – ŠKODA pripravila pre svojich slovenských fanúšikov možnosť nakupovať značkové produkty rýchlo a pohodlne cez internet. Dnes spustil importér značky na slovenskom trhu prvý E-shop, kde si môžu zákazníci objednať ŠKODA Originálne príslušenstvo a darčekové predmety značky. Široká ponuka produktov je k dispozícii na adrese eshop.skoda-auto.sk.

 

ŠKODA dnes spustila pre fanúšikov značky na Slovensku oficiálny elektronický obchod na adrese eshop.skoda-auto.sk, ktorý výrazne zjednodušuje a urýchľuje nákup ŠKODA Originálneho príslušenstva a darčekových predmetov. V katalógu nájdu zákazníci široký sortiment produktov od strešných nosičov, cez autokoberce a detské autosedačky, až po miniatúry automobilov. Nechýba ani štýlové oblečenie alebo dizajnové darčeky značky ŠKODA. Rovnako tak je možné objednať napríklad aj obľúbené dizajnové interiérové fólie pre modely Fabia, Citigo alebo Rapid s vlastným motívom.

 

„Teší nás, že napĺňame očakávania zákazníkov aj v oblasti elektronického predaja našich produktov. Otvorením slovenského E-shopu ŠKODA ešte viac priblížime značku našim fanúšikom a zaradíme sa medzi špičku v tejto oblasti na Slovensku. Objednané produkty si môžu zákazníci vyzdvihnúť u zvoleného autorizovaného partnera značky ŠKODA na Slovensku. Keďže naša predajná sieť je bezkonkurenčne najširšia, zákazník bude mať k svojim obľúbeným produktom naozaj veľmi blízko. Veríme, že táto moderná e-služba ešte zvýši dlhodobo vysokú dôveru zákazníkov značky ŠKODA na Slovensku," hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

 

Zákazníci si môžu vybraný tovar nerušene prezrieť a objednať z pohodlia domova. Následne si zvolené produkty vyzdvihnú u najbližšieho autorizovaného predajcu značky ŠKODA. Výrobky sú zobrazené s reálnou fotografiou a detailným popisom pre ľahší výber a nákup. Veľkou výhodou ŠKODA E-shopu je prispôsobenie ponuky priamo potrebám zákazníka. Po zaregistrovaní a uvedení typu automobilu sa v ponuke zobrazí len to príslušenstvo, ktoré je možné pre daný model použiť.

 

„Kvalita musí byť na prvom mieste a v tomto nepoľavujeme ani v službách elektronického obchodu. Všetky diely a príslušenstvo zo sortimentu značky ŠKODA sú kompatibilné s daným typom auta, spĺňajú náročné kvalitatívne kritériá a prechádzajú prísnymi internými testami, rovnakým vývojom a inováciami ako diely použité priamo vo výrobe. To zaručuje ich bezpečnosť, mechanickú odolnosť, bezproblémovú kompatibilitu a dlhú životnosť," dodáva Karel Sklenář.

Správa a obrázky boli prevzaté od ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby