logo ladaskoda logo2

Dominika Cibulková prichytená v novom SUV

Má vycibrený vkus! Dominika Cibulková prichytená v novom SUV: Tri detaily, ktorými si ju auto definitívne získalo.
Dominika Cibulková si vybrala nové luxusné SUV PEUGEOT 5008! Takúto voľbu by od nej čakal málokto. Všetko však pochopíte, keď zistíte, prečo sa tak rozhodla.

 

      Špičková slovenská tenistka, Dominika Cibulková, sa rozhodla, že pri svojej práci jej tím DOMI potrebuje auto s poriadnym batožinovým priestorom, no zároveň nesmie byť nevýrazné a obyčajné. Tieto kritériá do bodky napĺňa Peugeot 5008, ktorý okrem možnosti siedmich miest na sedenie ponúka aj kufor s maximálnym objemom až 2 190 litrov. Priestorové pomery najlepšie vystihol jeden z členov tímu, ktorý ich okomentoval slovami "Tu je neuveriteľne veľa miesta."

 

     Napriek obrovskému vnútornému priestoru však rozhodne nejde o pracovnú dodávku, ale nečakane prepracované a imidžové SUV. Presvedčila sa o tom aj Dominika, ktorú si auto okamžite získalo trojicou vecí. Samozrejme, zabúdať netreba ani na supermoderný interiér i-Cockpit s volantom, ktorý podľa šéfa tímu "vyzerá ako z formule". Samotnej Cibulkovej však do oka padli iné detaily.

Ako prvý Domča ocenila parfém, ktorý rozvonia celú kabínu a pri cestovaní navodí príjemnú atmosféru. Dominikine prekvapenie najlepšie ilustruje veta "Chalani, pozrite sa, čo tu je - parfémová vôňa!". Po ťažkom tréningu či zápase okrem pohody na palube dobre padne aj plejáda masážnych funkcií predných kresiel. Tú v rodinnom SUV členovia tímu DOMI taktiež nečakali. "To čo vám tam svieti, že masírovanie? Počkaj, ty sa môžeš masírovať?!", zvolal prekvapene jeden z nich.

 

 

     Cibulková si zjavne potrpí aj na kvalitnú reprodukciu hudby a zvyknutá je na ten najvyšší štandard. Exkluzívna audiosústava vyvinutá v spolupráci s renomovanou firmou Focal jej pozornosti teda taktiež neušla a po pár sekundách roztancovala celé auto. Dobrá nálada a psychická pohoda sú pre športovca dôležité a 5008 by ich svojimi vlastosťami mohol navodiť nielen tenistke, ale aj celému jej tímu.

 

Správy a obrázky boli prevzaté z nezávislého denníka: Nový ČAS - Tento článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou P-Import Slovensko.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby