logo ladaskoda logo2

Nový PEUGEOT PARTNER: Medzinárodný van rok 2019

 

Nový PEUGEOT PARTNER získal v stredu 19. septembra v nemeckom Hannoveri titul International Van Of The Year 2019 (Medzinárodný van roka 2019).

Ocenenie patrí predovšetkým tímom značky PEUGEOT pracujúcim na projekte, ktorý stojí v srdci stratégie ďalšieho rozvoja značky.

 

 

Nový PEUGEOT PARTNER získal prestížnu cenu ešte pred začiatkom predaja, ktorý je naplánovaný o pár týždňov. Nový PEUGEOT Partner je už piatym vozidlom značky PEUGEOT s ocenením Van of The Year od založenia ocenenia v roku 1992.

Nový PEUGEOT PARTNER disponuje výraznými dynamickými a akustickými vlastnosťami, vysokou úrovňou technologických a bezpečnostných prvkov výbavy, dvoma dĺžkami karosérie (4,40 m a 4,75 m) ako aj širokou paletou pohonných jednotiek a doplnkov, ktoré užívateľom výrazne uľahčujú život na cestách.

Boli to predovšetkým dve inovácie, ktoré pritiahli pozornosť : indikátor preťaženia pre bezpečné nakladanie tovaru a kamera Surround Rear Vision, ktorá sníma priestor v mŕtvom uhle.

PEUGEOT PARTNER sa vyznačuje exkluzívnym použitím interiéru PEUGEOT i-Cockpit®, ktorý do tohto segmentu prvý raz prináša nový zážitok z jazdy, čím tým zároveň prispieva k vyššej produktivite.

Každý užívateľ si môže zvoliť individuálnu konfiguráciu vozidla, ktorá bude maximálne vyhovovať jeho potrebám. K dispozícii budú verzie Grip pre tých, ktorí za každých okolností potrebujú robustné a odolné vozidlo, alebo Asphalt pre tých, ktorí používajú vozidlo ako svoj druhý domov.

Nový PEUGEOT PARTNER umocňuje našu ambíciu zvládnuť aj nemožné.

Cena „ Medzinárodný Van roka “ existuje od roku 1992. Jury je zložená z európskeho paneli 25 novinárov a vydavateľov nezávislých magazínov, špecializovaných v oblasti ľahkých úžitkových vozidiel ( LCV ).

Kontakty pre médiá:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">

 

PEUGEOT

Vzrušujúce a výnimočné jazdné vlastnosti, vycibrený dizajn, kvalita bez kompromisov. To sú hodnoty značky, ktoré jej klienti oceňujú a očakávajú od každého modelu značky PEUGEOT.

 

PEUGEOT pôsobí v takmer 160 krajinách sveta a vozidlá predáva prostredníctvom viac ako 10 000 koncesií. V roku 2017 narástli celosvetové predaje o 10,4 % na 2 119 845 vozidiel. PEUGEOT spája náročnosť, vzhľad a emócie s ambíciou stať sa celosvetovým výrobcom s prémiovou kvalitou.

 

Automobilová história značky sa začala písať v roku 1889 a v roku 2018 ju obohatilo ďalšie víťazstvo na tratiach rely Dakar, ktoré dosiahlo vozidlo PEUGEOT 3008DKR Maxi. V roku 2018 sa značka ešte viac angažuje vo svetovom šampionáte v relykrose, kde napĺňa svoje ambície s modelom PEUGEOT 208 WRX.

 

Správa a obrázky boli prevzaté od P Automobil Import s.r.o.

 


 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby