logo ladaskoda logo2

Nový PEUGEOT 508 získal ocenenie za dizajn

Pierre-Paul Mattei, dizajnér automobilu nový Peugeot 508, získal 1.októbra 2018 prestížne ocenenie EUROSTAR DESIGN za svoju prácu na novom radikálnom fastbacku značky Peugeot.

 

Týždenník Automotive News Europe každoročne udeľuje túto cenu osobnostiam ako ocenenie za ich obzvlášť inovatívnu prácu v automobilovom odvetví.

 

 

Porota Automotive News Europe sa rozhodla oceniť prácu Pierre-Paula Mattei a jeho tímu na novom Peugeote 508.

 

Porotu okúzlila odvážna voľba designu, ktorá fakticky prevrátila tradičné princípy segmentu D.

 

Skrátenie vozidla oproti predchádzajúcej generácie a použitie technológie bezrámových dverí umožnili znížiť karosériu, čo dodalo modelu Peugeot 508 špecifický vzhľad a stabilitu. To sú len niektoré z aspektov , ktorým nový Peugeot 508 vďačí za svoj úspech.

 

Okrem proporcií ohodnotila porota tiež design interiéru, ktorý zdôrazňuje originalitu celého automobilu.


Nový Peugeot 508 je vybavený najnovšou verziou systému Peugeot i-Cockpit, , ktorý sa skladá z kompaktného volantu , z veľkej 10 palcovej dotykovej HD obrazovky a úplne prispôsobiteľného digitálneho head-up displeja s vysokým rozlíšením.

 

Kontakty pre tlač
www.peugeot-pressepro.com

 

Ivana Orviska, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

PEUGEOT
Vzrušujúce a výnimočné jazdné vlastnosti, vycibrený dizajn, kvalita bez kompromisov. To sú hodnoty značky, ktoré jej klienti oceňujú a očakávajú od každého modelu značky PEUGEOT.
PEUGEOT pôsobí v takmer 160 krajinách sveta a vozidlá predáva prostredníctvom viac ako 10 000 koncesií.. V roku 2017 narástli celosvetové predaje o 10,4 % na 2 119 845 vozidiel. PEUGEOT spája náročnosť, vzhľad a emócie s ambíciou stať sa celosvetovým výrobcom s prémiovou kvalitou.
Automobilová história značky sa začala písať v roku 1889 a v roku 2018 ju obohatilo ďalšie víťazstvo na tratiach rely Dakar, ktoré dosiahlo vozidlo PEUGEOT 3008DKR Maxi.

 

Správa a obrázky boli prevzaté od P Automobil Import s.r.o.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby