logo ladaskoda logo2

Veľký úspech značky PEUGEOT s 3 svetovými premiérami na Mondial Paris 2018.

PEUGEOT získal veľmi priaznivé prijatie od verejnosti, ktorá prišla vo veľkom počte objaviť v predpremiére nový PEUGEOT 508 SW, PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT a nové benzínové motorizácie PLUG-IN HYBRID .

 

 

Počas trvania motorshow Mondial Paris 2018 , značka PEUGEOT získala do 500 záväzných objednávok a viac ako 8 000 kvalifikovaných kontaktov, čo predstavuje nárast 10% v porovnaní s rokom 2016.

 

2 modely PEUGEOT získali 2 prestížne ocenenia : nový PEUGEOT 508 - cenu Car connected udeľovaný webom 01.net.COM a PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT, 100% autonómny, 100% elektrický so 100 % konektivitou - Grand PRIZE - cenu RTL / Autoplus / Turbo ako cenu čitateľov , užívateľov internetu a televíznych divákov.

 

Úspech radu SUV PEUGEOT pokračuje - viac ako 50 % uskutočnených objednávok
predstavovali modely PEUGEOT 2008, 3008 a 5008.
Nové modely PEUGEOT 508 a 508 SW tiež očarili mnohých návštevníkov a tvorili 10% zo zaregistrovaných objednávok a celkovo tvorili 25% kvalifikovaných kontaktov.

 

Počas tohto autosalónu mohli návštevníci objaviť integritu celého modelového radu PEUGEOT a využiť veľa animácií a stretnutí s ambasádormi značky.

 

3 piloti tímu PEUGEOT Total angažovaní v tohtoročnom šampionáte WRX Sébastien Loeb, Kevin a Timmy Hansen, rovnako ako Maeva Coucke, Miss France 2018, spevák a skladateľ Mika a hráči zo štadióna v Toulouse stretli svojich priaznivcov priamo na stánku Peugeot.

 

Súbežne s autosalónom Mondial PARIS , PEUGEOT v centre mesta, na Place de la Concorde v Paríži oslovil veľa návštevníkov , ktorí si chceli osobne vyskúšať elektrické vozidlá značky: PEUGEOT iOn a PEUGEOT – Partner Tepee v rámci „ GREEN TEST DRIVE „

 

www.peugeot-pressepro.com
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Press contacts
www.peugeot-pressepro.com

Ivana ORVISKA
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Správa a obrázky boli prevzaté od P Automobil Import s.r.o.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby