logo ladaskoda logo2

PEUGEOT S OCENENÍM AKO NAJSPOĽAHLIVEJŠIA MASOVÁ ZNAČKA PODĽA J.D. POWER

Výročného prieskumu spoločnosti J.D. POWER sa vo Veľkej Británii zúčastnilo viac ako 11 000 majiteľov vozidiel, ktorí hodnotili podľa viacerých kritérií za prvých 12 — 36 mesiacov vlastnenia automobilu.

Podujatie sa konalo dňa 09. mája 2019 v Londýne v priestoroch Science Museum.

 

 

• PEUGEOT bol zvolený ako Najspoľahlivejšia masová značka a porazila kľúčových konkurentov


• PEUGEOT 208 zvolili majitelia za Najspoľahlivejšie malé vozidlo

 

J.D. POWER patrí medzi najdôveryhodnejšie prieskumy spokojnosti zákazníkov vo Veľkej Británii. PEUGEOT získal ocenenie za Najspoľahlivejšiu masovú značku vo Veľkej Británii, pričom v boji o titul porazil viacerých konkurentov.


Triumf znamená, že majitelia vozidiel značky PEUGEOT boli so svojim vozidlom spokojní a to najmä v oblastiach ako spoľahlivosť, prevádzkové náklady a kvalita spracovania.


V rámci prieskumu sa pýtali majiteľov na 177 otázok zoradených do ôsmich kategórií, ktoré siahali od motora a prevodovky až po ovládania dotykového displaya a kvalitu poťahov sedadiel. Celková spoľahlivosť vychádzala z najmenšieho počtu problémov zaznamenaných na 100 vozidiel.

 

PEUGEOT tak bol celkovo hodnotený lepšie ako mnohé iné značky vrátane konkurentov ako ŠKODA a HYUNDAI.


Prieskum spokojnosti J.D. POWER VEHICLE DEPENDABILITY STUDY sa zameral na osem automobilových kategórií, pričom model PEUGEOT 208 získal cenu ako Najspoľahlivejšie malé vozidlo.

 

Mark LENDRICH, riaditeľ prieskumov v J.D. POWER EUROPE, povedal:
Dlhodobá spoľahlivosť má priamy vplyv na dnešné predaje a zajtrajšiu vernosť značke.
PEUGEOT odviedol veľmi dobrú prácu, keď pochopil požiadavky zákazníkov a tým si vo Veľkej Británii zabezpečil víťazstvo pre najspoľahlivejšiu značku na rok 2019, zatiaľ čo PEUGEOT 208 získal najlepšie hodnotenie vo svojom segmente."

 

David PEEL, výkonný riaditeľ PEUGEOT UK, dodal:
Prieskum spoločnosti J.D. POWER je jedným z najrešpektovanejších prieskumov spokojnosti zákazníkov v automobilovom priemysle. Preto majú pre nás tieto dve víťazstvá veľmi vysokú hodnotu.
Zaviazali sme sa vyrábať vozidlá s kvalitou bez kompromisov, s intuitívnym jazdeckým zážitkom a s výrazným dizajnom a veľmi nás teší, že zákazníci všetky tieto aspekty vo svojich vozidlách našli aj pri ich každodennom používaní."

 

PEUGEOT
Výnimočné jazdné vlastnosti, elegantný dizajn a kvalita bez kompromisov. To je prísľub značky zákazníkom. Aj vďaka tomu dokážu vozidlá značky PEUGEOT vzbudiť toľko emócií.
Značka pôsobí v približne 160 krajinách, prevádzkuje viac ako 10 000 predajných miest a v roku 2018 predala viac ako 1 740 000 vozidiel.
PEUGEOT spája výnimočné štandardy, pôvab a emócie so zámerom stať sa celosvetovou značkou s prémiovou kvalitou dostupnou pre všetkých.
Kontakty PEUGEOT :
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
PR MANAGER PEUGEOT SLOVAKIA - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.,">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.,

 

Správa a obrázky boli prevzaté od P Automobil Import s.r.o.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby