logo ladaskoda logo2

ŠKODA Slovakia Motorsport pozýva na Rally Prešov

Počas úvodného júlového víkendu bude v Prešove pokračovať boj o majstrovský titul v rally.


Počas úvodného júlového víkendu bude v Prešove pokračovať boj o majstrovský titul v rally. ŠKODA Slovakia Motorsport preto pozýva všetkých fanúšikov motoršportu, aby prišli podporiť pretekársky špeciál ŠKODA FABIA R5, ktorý aj tento raz povedie posádka Martin Koči / Radovan Mozner ml. Tím bude naďalej bojovať o cenné body v seriály majstrovstiev Slovenska v rely už tento víkend na Rally Prešov 2019.

 

Po úspechoch v predchádzajúcich pretekoch šampionátu zabojuje posádka ŠKODA Slovakia Motorsport na ďalšom podujatí, tentoraz v Prešove. Rally Prešov 2019 sa uskutoční už najbližší víkend, a to od 5. do 6. júla. „Všetkých fanúšikov motoršportu srdečne pozývame, aby prišli podporiť boj slovenskej posádky o titul. Naša Fabia R5 spolu s posádkou je pripravená zabojovať a potvrdiť, či dokonca ešte zlepšiť minuloročné úspechy," uviedol Martin Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

 

Posádku ŠKODA Slovakia Motorsport čakajú najbližšie preteky v Prešove (5. – 6. júla). Šampionát bude pokračovať koncom augusta na DeutschMann Rally Trebišov, v septembri na Rally Veľký Krtíš a zavŕšenie sezóny bude už tradične v polovici októbra na Rally Košice.

 

Správa, video a obrázky boli prevzaté od ŠKODA AUTO Slovensko.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby