logo ladaskoda logo2

História

2017
V úvode roka naša spoločnosť získala 2. miesto v kategórii Obchod s Originálnymi dielcami od ŠKODA AUTO Slovensko a ocenenia Najlepší obchodný partner 2016 od spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa.
2016
Rok 2015 bol pre našu spoločnosť mimoriadne úspešný. Spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko každoročne hľadá a odmeňuje tých najlepších v sieti ŠKODA. Hodnotené sú výsledky z oblasti predaja a servisu vozidiel značky ŠKODA, kvalita služieb s tým spojená a marketingové aktivity. AUTOPROFIT za rok 2015 dosiahol prestížne ocenenie, ktoré hovorí, že sme najlepší predajca vozidel ŠKODA na Slovensku. Okrem celkového hodnotenia prevádzky sme obsadili 1. miesta aj v ďalších kategóriách: Obchod s Originálnymi dielcami, Servisný team roka, Best of marketing, Kvalita a výkonnosť servisu. Titul je pre nás ocenením kvalitnej práce počas celého roka 2015, ale predovšetkým záväzkom do budúcnosti.
2014
Spoločnosť je dlhodobo zameraná na kvalitu. Toto sa odzrkadlilo vo viacerých oceneniach. Za rok 2013 to bolo 2. miesto v kategórii Dealer roka, získala titul Servisný team roka 2013 v súťaži Škoda liga. Radí sa medzi top partnerov spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa, za čo bol spoločnosti udelený titul Najlepší obchodný partner 2013.
Zahájenie prestavby autosalónu Peugeot a ŠKODA. Autosalón ŠKODA bol kompletne zbúraný, postavený podľa novej korporátnej identity značky ŠKODA. Autosalón Peugeot bol rozšírený a zmodernizovaný. Všetko so zreteľom na pohodlie zákazníka. V júni bol otvorený prvý značkový bazár na Kysuciach pod hlavičkou AUTOPROFIT ČADCA. Služby autobazáru boli doplnené o ponuku autopožičovne. Vo vozovom parku autopožičovne sú osobné, deväť miestne a úžitkové vozidlá.

2013
Prestavba a modernizácia  interiéru autosalónu PEUGEOT. Do servisu pribudla nová plnička klimatizácií, vďaka ktorej vieme servisovať aj klimatizácie s novým chladivom.
2007
1. októbra bol slávnostne otvorený autosalón ŠKODA. Otvorenie salónu vzniklo z potrieb trhu, čím nadviazalo na dobré meno tejto značky na Kysuciach. Prevádzka už od svojho vzniku ponúka služby autorizovaného predajcu a servisu vozidiel značky ŠKODA.
2005
AUTOPROFIT sa stáva oficiálnym obchodným dodávateľom PEUGEOT. Servis bol zaradený do rodiny autorizovaných servisov. Zmeny na strane importéra mali dosah aj na prevádzku na ulici Andreja Hlinku. Budova bola prestavaná na tzv. blue box, teda na budovu, ktorá spĺňa štandardy koncesionára PEUGEOT.

2004
Jediným majiteľom sa stáva JUDr. Viliam Kucúrek.

2002
V máji 2002 sa firma presťahovala do priestorov na ulici Andreja Hlinku, na miesto, kde bola v minulosti predajňa FIAT. Sťahovanie umožnilo viaceré zmeny. Upustilo sa od predaja ostatných značiek, jedinou predávanou značkou ostal PEUGEOT. Väčšie priestory umožnili modernizáciu servisu, do portfólia služieb pribudli klampiarske práce, geometria a lakovňa. V tomto roku prestáva dnes už neexistujúúci PH car figurovať ako podielník AUTOPROFITu. 
2000
Spoločnosť AUTOPROFIT, s.r.o. vznikla 27.4. 2000 ako pobočka žilinskej firmy PH car. Sídlila na Hviezdoslavovej ulici v budove Tatra klubu. Ponúkala vozidlá značiek Peugeot, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, a zároveň ponúkala aj mechanický servis.

 

V máji 2002 sa firma presťahovala do priestorov na ulici Andreja Hlinku, na miesto, kde bola predtým predajňa FIAT. Sťahovanie umožnilo viaceré zmeny. Upustilo sa od predaja ostatných značiek, jedinou predávanou značkou ostal PEUGEOT. Väčšie priestory umožnili modernizáciu servisu, do portfólia služieb pribudli klampiarske práce, geometria a lakovňa. V tomto roku prestáva dnes už neexistujúci PH car figurovať ako podielnik AUTOPROFITu.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby