skoda logo2

Vedúci predaja a výkupný technik jazdených vozidiel

autoprofit nakupca vyberovePozíciu vedúceho predaja a výkupného technika jazdených vozidiel ponúkame zodpovednému, schopnému riadiacemu pracovníkovi, samostatne rozhodujúcemu sa a aktívnemu spolupracovníkovi do tímu so záujmom o uvedenú prácu, so znalosťami v oblasti nákupu a predaja, a s dobrými organizačnými, komunikačnými a koordinačnými schopnosťami, s príjemným a profesionálnym vystupovaním..

Čítať ďalej...

Predajca jazdených vozidiel

autoprofit nakupca vyberovePozíciu predajcu jazdených vozidiel ponúkame zodpovednému, schopnému, samostatne rozhodujúcemu sa a aktívnemu predajcovi so záujmom o uvedenú prácu. So znalosťami v oblasti predaja vozidiel, s dobrými organizačnými, komunikačnými a koordinačnými schopnosťami, s príjemným a profesionálnym vystupovaním..

Čítať ďalej...

Vedúci autorizovaného servisu PEUGEOT

praca cadca autoprofit predajca vozidiel peugeot mNa pozíciu vedúceho autorizovaného servisu PEUGEOT prijmeme zodpovedného, komunikatívneho, spoľahlivého, samostatného, manuálne a technicky zručného pracovníka s minimálne 3 ročnou praxou v oblasti servisovania, opráv a údržby vozidiel a vedenia tímu, ktorého záľubou sú motorové vozidlá. Hlavnou zodpovednosťou je riadenie, koordinovanie a motivovanie pracovníkov, zodpovednosť za tím a správny chod servisnej časti.

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby