skoda logo2

Vedúci autorizovaného servisu PEUGEOT

praca cadca autoprofit predajca vozidiel peugeot mNa pozíciu vedúceho autorizovaného servisu PEUGEOT prijmeme zodpovedného, komunikatívneho, spoľahlivého, samostatného, manuálne a technicky zručného pracovníka s minimálne 3 ročnou praxou v oblasti servisovania, opráv a údržby vozidiel a vedenia tímu, ktorého záľubou sú motorové vozidlá. Hlavnou zodpovednosťou je riadenie, koordinovanie a motivovanie pracovníkov, zodpovednosť za tím a správny chod servisnej časti.

 

Ponúkaný plat: základ + odmena za výkon až do 2000 € brutto

 

Termín nástupu: 01.04.2019

 

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

 

Osobnostné predpoklady a zručnosti: Zodpovednosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, dôslednosť, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť vedenia tímu, ochota neustále sa vzdelávať, technická gramotnosť, znalosti v oblasti automobilov a servisu, lojálnosť, flexibilita. Túto pozíciu ponúkame človeku, ktorý je produktívny a dosiahol v minulosti veľmi dobré a preukázateľné výsledky.

 

Náplň práce:
- plánovanie a organizovanie procesov opráv s ohľadom na efektívne využívanie pracovníkov, výrobných prostriedkov a materiálu
- riadenie, koordinovanie a motivovanie pracovníkov
- zadávanie úloh pracovníkom a sledovanie ich plnenia
- evidovanie a vyhodnocovanie odpracovaného času a výkonu pracovníkov
- napomáhanie pri diagnostikovaní zložitejších závad, určovanie postupov opráv
- riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov
- aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, emailová)
- koordinácia práce medzi jednotlivé posty a zabezpečenie produkcie
- zabezpečenie efektívneho fungovania servisu podľa nastaveného systému, pravidiel a štandardov výrobcu a spoločnosti
- operatívna organizácia a kontrola práce
- výstupná kontrola vykonanej práce
- administratíva servisných úkonov
- vystavovanie faktúr
- garancie
- dohľad nad plynulým chodom servisnej časti

 

AUTOPROFIT Čadca sa aktuálne môže pochváliť komplexne novo vybudovaným moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si preto vyžaduje výraznú osobnosť s orientáciou na produkciu a vedenie tímu s ochotou neustále sa vzdelávať. Požadovaná je prax v oblasti opráv a údržby motorových vozidiel a vedenia tímu minimálne 2 roky, preto práca nie je vhodná pre absolventa.

 

Ak ste už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a hlavne preukázateľné výsledky, alebo máte skúsenosti v oblasti opráv a údržby motorových vozidiel, vedenia tímu a komunikácie so zákazníkmi, PRIHLÁSTE SA!

 

Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou

 

Požadovaná prax: 3 roky

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

 

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 15.03.2019.

 

Kontaktovaní a na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 29.03.2019.

 

Adresa spoločnosti: Čadca, A. Hlinku 483
Kontakt: Jakub Kucharčík, riaditeľ pre obchod a personalistiku, tel. č.: 0907 204 547, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby