skoda logo2

Predajca jazdených vozidiel

autoprofit nakupca vyberovePozíciu predajcu jazdených vozidiel ponúkame zodpovednému, schopnému, samostatne rozhodujúcemu sa a aktívnemu predajcovi so záujmom o uvedenú prácu. So znalosťami v oblasti predaja vozidiel, s dobrými organizačnými, komunikačnými a koordinačnými schopnosťami, s príjemným a profesionálnym vystupovaním..

 

Ponúkaný plat: základ + odmena za výkon až do 2000 € brutto

 

Termín nástupu: 01.04.2019, prípadne dohodou

 

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

 

Osobnostné predpoklady a zručnosti: Schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov, vysoké pracovné nasadenie, ochota neustále sa vzdelávať, zodpovednosť, lojálnosť, flexibilita, rýchlosť a praktickosť pri vybavovaní dokumentov.

 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- predaj jazdených vozidiel
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- administratíva spojená s predajom vozidla
- predvádzanie vozidiel na predajnej ploche
- absolvovanie predvádzacích jázd so zákazníkmi
- spisovanie objednávok so zákazníkmi, rezervácie, objednávanie a odovzdanie vozidiel zákazníkom
- vystavovanie faktúr zákazníkom
- sprostredkovanie finančných služieb (leasing, úver, poistenie apod.)
- popredajná starostlivosť o zákazníkov,
- vedenie štatistík, denné zasielanie reportov
- preberanie vozidiel od prepravcov, príjem vozidiel na sklad

 

Výkon tejto pozície je náročný. Predajca vozidiel musí mať okrem záujmu o odborné znalosti v danom odvetví aj dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti. Musí si vedieť ľahko získať dôveru zákazníka, pretože rozumie jeho potrebám a požiadavkám. Je skutočným partnerom pre zákazníka, schopný poskytnúť mu „riešenia" šité na mieru a byť pre neho mnohokrát aj dlhodobým stabilným obchodným partnerom s priateľským prístupom.
Z tohto dôvodu hľadáme predajcu, ktorý je schopný a ochotný vytvárať tímovú spoluprácu a zároveň je súťaživý typ, rád vyhráva a nevadí mu práca nadčas.

 

Ak dokážete samostatne a aktívne pracovať v súlade s plánom a smernicami organizácie a viete akceptovať a podporovať nadriadeného, dávate nápady na zvyšovanie predaja, ste u nás vítaný.

 

AUTOPROFIT ČADCA sa aktuálne môže pochváliť komplexne novo vybudovaným moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si preto vyžaduje výraznú osobnosť, ktorá má ochotu neustále sa vzdelávať a schopnosť prekonať aj prekážky a prípadné odmietnutia, ktoré práca predajcu prináša.

 

Ak ste už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a hlavne preukázateľné výsledky, PRIHLÁSTE SA!
Výsledky sú dôležité, nakoľko Vám zabezpečia veľmi dobré finančné ohodnotenie a istú budúcnosť.

Požadované vzdelanie:

 

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

 

Požadovaná prax: požadovaná je prax v oblasti predaja minimálne 3 roky

 

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

 

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 15.03.2019. Kontaktovaní a na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 29.03.2019.

 

Adresa spoločnosti: Čadca, A. Hlinku 483
Kontakt: Jakub Kucharčík, riaditeľ pre obchod a personalistiku, tel. č.: 0907 204 547, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby