logo ladaskoda logo2

Pozícia - Automechanik v autorizovanom servise ŠKODA

mechanik

 

Automechanik v autorizovanom servise ŠKODA

 

Miesto práce: AUTOPROFIT, s. r. o., Čadca, A. Hlinku 482

 

Ponúkaný plat: priemerný plat pozície 1360 Eur brutto

 

Termín nástupu: 01.11.2019 resp. podľa dohody

 

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:Na pozíciuautomechanikprijmeme manuálne zručného, technicky gramotného, zodpovedného, precízneho, spoľahlivého, komunikatívneho, samostatného pracovníka a nadšenca automobilizmu , ktorého náplňou práce budú mechanické práce v autoservise, montáž príslušenstva, opravy a diagnostika porúch vozidiel v súlade s technologickými postupmi  výrobcu, spolupráca so servisnými a garančnými poradcami

 

Osobnostné predpoklady a zručnosti: zodpovednosť, kreativita, vytrvalosť, manuálna zručnosť,  spätosť so značkou ŠKODA, konštruktívne myslenie, technická gramotnosť, precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, lojálnosť, tímovosť, flexibilita, vodičský preukaz sk. B

 

Požadované vzdelanie:

Stredoškolské

Stredoškolské s maturitou

 

Požadovaná prax: prax v oblasti opravárenstva motorových vozidiel minimálne 2 roky.

 

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

 

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou  a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 25.10.2019

Kontaktovaní a na výberové konanie pozvaní budú len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.10.2019

 

Adresa spoločnosti: Čadca, A. Hlinku 483

Kontakt: Jakub Kucharčík, riaditeľ pre obchod a personalistiku, tel. č.: 041/433 23 33, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Pracovná pozícia: Asistent/-ka predaja nových vozidiel ŠKODA a marketingu

 

Pozíciu asistent/-ka predaja nových vozidiel ponúkame zodpovednému, schopnému, aktívnemu spolupracovníkovi do tímu so záujmom o uvedenú prácu, so znalosťami v oblasti predaja, administratívy,  s dobrými organizačnými, komunikačnými a koordinačnými schopnosťami, s príjemným a profesionálnym vystupovaním.

 

Ponúkaný plat: základ + odmena za výkon až do 1500€ brutto

 

Termín nástupu:  01.11.2019

 

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

 

Osobnostné predpoklady a zručnosti:  zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov, ochota neustále sa vzdelávať, lojálnosť, flexibilita, rýchlosť, precíznosť a praktickosť pri vybavovaní dokumentov, znalosť motorových vozidiel, samostatnosť pri riešení úloh, lojalita, aktívne vodičské oprávnenie – s praxou, profesionálne správanie, pedantnosť a marketingové znalosti

 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- fotenie a uverejňovanie vozidiel na web

- predaj nových vozidiel a príslušenstva

- sprostredkovanie finančných služieb (leasing, úver, poistenie)

- absolvovanie predvádzacích jázd so zákazníkmi

- preberanie vozidiel

- komunikácia so zákazníkom

- administrácia spojená s predajom vozidla
- reporting nadriadenému
- zodpovednosť za plnenie plánu strediska
- spolupráca na marketingových akciách

- starostlivosť o marketingovú databázu  a pravidelné zasielanie newsletterov

- vytváranie predajných a marketingových stratégií

- podpora marketingového oddelenia

- využitie základných nástrojov marketingu

- poskytovanie podporných aktivít pre marketing a aktuálne marketingové kampane

- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti a ich marketingová podpora

- administratívna a organizačná podpora manažmentu spoločnosti           

- plnenie ďalších úloh stanovených vedením spoločnosti

 

Ak ste človek, ktorý má znalosť v predaji, ste súťaživý typ, rád vyhrávate, dokážete napĺňať ciele, samostatne  a aktívne pracovať v súlade s plánom a smernicami organizácie, viete akceptovať a podporovať nadriadeného, viete sa správne a samostatne rozhodovať a dávate nápady na zvyšovanie produkcie, ste u nás vítaný.

 

AUTOPROFIT ČADCA sa aktuálne môže pochváliť komplexne novo vybudovaným moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si preto vyžaduje výraznú osobnosť, ktorá má ochotu neustále sa vzdelávať. Požadovaná je prax v oblasti minimálne 2 roky.

Ak ste už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a hlavne preukázateľné výsledky, alebo máte skúsenosti v oblasti nákupu a predaja vozidiel, PRIHLÁSTE SA! 

 

Požadované vzdelanie:

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

 

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou  a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 25.10.2019.

Kontaktovaní a na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.10.2019.

 

Adresa spoločnosti: Čadca, A. Hlinku 483

Kontakt: Jakub Kucharčík, riaditeľ pre obchod a personalistiku, tel. č.: 0907 204 547, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby